Tanış Kaynaş, bir çok farklı ülke ve şehirden çeşitli tarzda ki ve cinsiyette ki insanlarla üye olmadan, ücret ödemeden sohbet edip tanışmanıza ve arkadaş olmanıza ortam hazırlayan bir sohbet sitesidir.

HEMEN GİRİŞ YAP VE TANIŞ KAYNAŞ

Sohbet kısmına girer girmez sadece rumuz belirleyip “bağlan” butonuna tıklayarak sohbet sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz sohbet sayfasına girdikten sonra rumuz kaydederek başkalarının kullanmasına mani olabilirsiniz. Ancak kayıt etmeniz mecburi değildir. Bu yüzden tanış kaynaş platformu üyeliksiz bir sohbet sitesi olup 3 saniyede bağlanmanız mümkündür.

Derdinizi, yalnızlığınızı ya da farklı konuları paylaşabileceğiniz , muhabbet edebileceğiniz birilerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sohbet odalarımız kurallara uyduğunuz taktirde günün her saati aktif olarak sizlere seviyeli ve kaliteli bir şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır. Başkalarını rahatsız edecek davranışlar sergilemek , aile ortamımızı bozacak hareketlerde bulunmak, hakaret ve küfür etmek kesinlikle yasaktır. Seviyenin üst düzeyde tutulduğu tanış kaynaş sohbet odaları içerisinde başkalarına karşı nazik kibar ve hoşgörülü olmanız önerilmektedir. Aksi davranış ve tutum sergileyen kullanıcılar yönetim ekibi tarafından uzaklaştırılmaktadır.

Hadi Gel Hem Tanış Hem Paylaş!

Sohbet sitemiz içerisinde yüzlerce kişi bulunmaktadır ve herkes gayet rahat bir şekilde muhabbet etmektedir. Sohbet odalarımızda sınırlama, kısıtlama veya ücret talep etme gibi durumlar bulunmamaktadır. Kurallarımıza harfiyen uyduğunuz taktirde dilediğinizce bulunabilir doyasıya muhabbet edebilirsiniz.

Nasılsa sanal bir ortam istediğim gibi davranırım gibi bir düşünce size hata yaptırabilir. Sanalda olsa karşınızda ki kişilerin gerçek birer insan olduğunu ve asla kibarlıktan ödün vermemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Kişilerin şahsına ya da herhangi bir yakınına veya saygı gösterdiği bir şeye ya da kişiye hakaret, küfür, kötü söz kullanımı kişilerin özelinde rahatsız edici sohbet oluşturmaya çalışmak kesinlikle yasaktır.

Yalnızlığızı ve dertlerinizi paylaşabileceğiniz tanış kaynaş sohbet odaları 7/24 hizmetinizde. Hemen aramıza katılabilirsiniz.

Tanış Kaynaş, Sohbet Tanış Kaynaş, Tanış Kaynaş Evlilik, Canlı Chat Tanış Kaynaş

Diğer bir sohbet odamız olan ilginizi çekebilir.
Etiketler :